A2F1ACQ12VDC1.6R
Seri / Aile Numarası
A2F1ACQ12VDC
A2F1ACQ12VDC1.6R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2F1ACQ12VDC1.6R, 12VDC bobinli otomotiv rölesiydir. SPST-NO (tek kutuplu, tek pozisyonlu, normal açık) konfigürasyonunda tasarlanmış olup, maksimum 40A anahtarlama yeteneğine sahiptir. 133.3mA bobin akımı ile çalışan rölede 7ms işletme ve 5ms serbest bırakma süresi mevcuttur. Şasi monte türü olan bileşen, -40°C ile 125°C arasında güvenilir bir şekilde çalışabilir. Rölede dahili resistör bulunmaktadır. 8.4VDC minimum işletme ve 1.2VDC maksimum serbest bırakma voltajları ile tasarlanmıştır. 75VDC maksimum anahtarlama voltajı desteklemektedir. Otomotiv elektrik sistemlerinde, motor kontrolü, ışıklandırma devreleri ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max