A21CSQ24VDC1.6R
RELAY AUTO SPDT 24VDC QC RESISTO
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A21CSQ24VDC
A21CSQ24VDC1.6R Hakkında
A21CSQ24VDC1.6R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC bobinli otomotiv röleseidir. SPDT (Single Pole Double Throw) kontak konfigürasyonu ile 40A anahtarlama kapasitesine sahip bu röle, tam kapalı ve pil direnci bulunan korumalı tasarıma sahiptir. Socket montaj tipi ile kolay entegrasyon sağlayan bileşen, otomotiv elektrik sistemlerinde, solenoid kontrollü devreler ve otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 7ms işletme süresi ve 5ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama özelliği sunar. -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma yeteneğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max