A21CCQ12VDC1.9R
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 1C 12VDC 1
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A21CCQ12VDC1.9R
A21CCQ12VDC1.9R Hakkında
A21CCQ12VDC1.9R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen otomotiv uygulamaları için tasarlanmış tek kutuplu çift atlamalı (SPDT) röledir. 12VDC nominal çalışma gerilimi ile 158.3 mA bobine akımı gerektirir. 40A'lık kontak kapasitesi sayesinde otomotiv elektrik sistemlerinde yüksek güç anahtarlamasında kullanılabilir. Non-latching coil tipi ile basit kontrol gerektirir. 8.4VDC minimum çalışma voltajı ve 1.2VDC bırakma voltajı ile geniş çalışma aralığı sunar. 7ms çalışma ve 5ms bırakma süresi hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışması otomotiv uygulamalarında yer bulmasını sağlar. Socket takma tipi ile kolay kurulum ve bakım imkanı sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max