A21ASQ24VDC1.9D
RELAY AUTOMOTIVE SPST NO 1A 24VD
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A21ASQ24VDC
A21ASQ24VDC1.9D Hakkında
A21ASQ24VDC1.9D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC otomotiv rölessidir. SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) kontak formu ile tasarlanmış olan rölede, 79.2 mA bobini akımı bulunmaktadır. 40A kontakt akım kapasitesi sayesinde otomotiv uygulamalarında yüksek akım anahtarlaması gerektiren devrelerde kullanılabilir. Non-latching bobini tipi ile devrenin açılması durumunda rölesi otomatik olarak sıfırlanır. Dahili diod koruması ve tam kapalı tasarımı ile EMI oluşturan ortamlarda güvenilir çalışma sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu rölesi, otomotiv elektrik sistemleri, motor kontrol, ışıklandırma ve solenoid sürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Socket takılı montaj tipi ile kurulum ve bakım işlemleri kolaylaştırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 79.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max