A21ASP12VDC1.6
RELAY AUTO SPST 12VDC PCB
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A21ASP12VDC
A21ASP12VDC1.6 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A21ASP12VDC1.6, 12VDC besleme gerilimine sahip otomotiv tipi SPST-NO (1 Form A) röle olup, maksimum 40A kontakt akımına kadir. Fully sealed yapıda üretilen bu röle, 133.3 mA bobini akımı ile çalışmakta, non-latching coil tipi sayesinde sürekli enerji uygulanmadığında kontakları açık konuma döner. Hızlı harekete sahip olup, 7 ms işletme ve 5 ms serbest bırakma zamanları vardır. PCB üzerine through-hole montajına uygun olup PC pin terminasyonlu tasarımı, elektronik kontrol sistemlerine entegrasyon için uygundur. -40°C ile 125°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu röle, otomotiv elektrik uygulamalarında, motor kontrol devreleri, ışık sistemleri ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılmaktadır. 8.4VDC'de de işletme garantisi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max