A21ACQ12VDC1.9
RELAY AUTOMOTIVE SPST NO 1A 12VD
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A21ACQ12VDC
A21ACQ12VDC1.9 Hakkında
A21ACQ12VDC1.9, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesidir. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda çalışan bu rölede 158.3 mA coil akımı, 40 A kontakt akım kapasitesi ve 75VDC maksimum switching voltajı bulunmaktadır. Non-latching coil tipi ile tasarlanan röle, 7 ms işletme süresi ve 5 ms serbest bırakma süresi özelliklerine sahiptir. Must operate voltajı 8.4 VDC, must release voltajı 1.2 VDC olarak belirtilmiştir. Socketable montaj tipi sayesinde kolay kurulum sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu röle, otomotiv elektrik sistemlerinde kontakt kontrolü gerektiren uygulamalarda kullanılır. Aktif ürün durumunda bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max