A1M1CSQ12VDCR
RELAY AUTOMOTIVE 40A SPDT 1C 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A1M1CSQ12VDCR
A1M1CSQ12VDCR Hakkında
A1M1CSQ12VDCR, CIT Relay and Switch tarafından üretilen tam kapalı (sealed) otomotiv rölesedir. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip olan bu rölede, 40 A'lik kontakt kapasitesi ve 12VDC coil gerilimi ile çalışmaktadır. 125 mA bobini akımı ile düşük güç tüketimli uygulamalar için uygundur. Hızlı çalışma ve bırakma süresi (10 ms) sayesinde hızlı anahtarlamalar gerektiren sistemlerde kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, otomotiv uygulamalarında güvenilir performans sağlar. Maksimum 28VDC anahtarlama gerilimi ile AC/DC kontrol devrelerinde, başlatma sistemleri, fan kontrolü, ısıtma ve soğutma kontrol sistemlerinde kullanıma uygundur. Socket montaj tipi ve Quick Connect terminasyonu hızlı montaj ve değişim kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 7.2 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 28VDC - Max