A11CSQ12VDC1.2
RELAY AUTO SPDT 12VDC QC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A11CSQ12VDC1.2
A11CSQ12VDC1.2 Hakkında
A11CSQ12VDC1.2, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesinin SPDT (Single Pole Double Throw) versiyonudur. 100 mA bobini ve 30 A kontakt kapasitesi ile otomotiv elektrik sistemlerinde geçiş kontrol uygulamalarında kullanılır. Non-latching çalışma prensibine sahip olan rölede 8.4 VDC minimum çalışma voltajı ve 10 ms operasyon süresi bulunmaktadır. Tamamen kapalı (sealed) tasarımı ile elektronik kontrol birimleri, vites kutusu kontrolü, ısıtma sistemleri ve diğer oto elektrik devrelerinde güvenilir anahtarlama sağlar. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen rölede socketable montaj özelliği vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 7 ms
Switching Voltage 75VDC - Max