A11CSP24VDC1.2R
RELAY AUTO SPDT 24VDC PCB RESIST
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A11CSP24VDC1.2R
A11CSP24VDC1.2R Hakkında
A11CSP24VDC1.2R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen otomotiv uygulamaları için tasarlanmış PCB montajlı elektromanyetik röledir. 24VDC nominal bobini ile çalışan bu SPDT (Single Pole Double Throw) kontakt yapısı sahip rölesi, 30A'ye kadar yüksek akım anahtarlaması yapabilir. Fully sealed (tam kaplı) tasarımı, nem ve dış kontaminasyonlara karşı korunma sağlar. 50mA bobini akımı ile düşük güç tüketimi sunar. Non-latching tipi olması nedeniyle, güç kesilince kontaklarını serbest bırakır. 10ms işletme ve 7ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve otomotiv endüstrisinde elektrik kontrol devreleri, aydınlatma sistemleri ve motor kontrolü uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 7 ms
Switching Voltage 75VDC - Max