A11CSP12VDC1.5R
RELAY AUTO SPDT 12VDC PCB RESIST
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A11CSP12VDC1.5R
A11CSP12VDC1.5R Hakkında
A11CSP12VDC1.5R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesidir. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip bu non-latching röle, 125 mA coil akımında çalışır ve 30 A kontakt kapasitesine sahiptir. Başta gelen özellikleri arasında PCB montajı için Through Hole termination tipi, 8.4 VDC minimum çalışma voltajı ve 7 ms release süresi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında güvenilir bir şekilde çalışabilir. Maksimum 75VDC switching voltajı ile oto elektrik sistemlerinde, motor kontrol devreleri, ışık ve ısıtma kontrolleri gibi uygulamalarda kullanılır. Tam kapalı (fully sealed) yapısı, nem ve toz gibi çevresel faktörlere karşı koruma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 7 ms
Switching Voltage 75VDC - Max