A11ASQ24VDC1.2
RELAY AUTO SPST 24VDC QC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A11ASQ24VDC1.2
A11ASQ24VDC1.2 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A11ASQ24VDC1.2, 24VDC coil geriliminde çalışan otomotiv tipi SPST-NO (1 Form A) rölesidirr. 50 mA coil akımı ile tasarlanmış olan bu rölede, 30 A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. Fully sealed yapısı ile tam korumalı tasarlanmıştır. Socket montajı sayesinde hızlı ve kolay kurulum sağlar. 18 VDC minimum işletim gerilimi ve 2.4 VDC serbest bırakma gerilimi ile çalışır. 10 ms işletim süresi ve 7 ms bırakma süresine sahip olan rölede -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 75 VDC maksimum switching gerilimi özelliğine sahiptir. Otomotiv sistemlerinde, endüstriyel kontrol uygulamalarında ve 24V DC devrelerde anahtarlama işlemleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 7 ms
Switching Voltage 75VDC - Max