A11ASQ12VDC1.2
RELAY AUTO SPST 12VDC QC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A11ASQ12VDC
A11ASQ12VDC1.2 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A11ASQ12VDC1.2, 12VDC coil voltajına sahip otomotiv tipi tek kutuplu röle (SPST-NO) olarak tasarlanmıştır. 30A kontakt akım kapasitesine ve tam korumalı (sealed) gövdeye sahip olan bu rölesi, 100mA coil akımı ile çalışmaktadır. 8.4VDC çalışma ve 1.2VDC serbest bırakma gerilimlerine sahip olan komponent, 10ms işletme ve 7ms serbest bırakma süresiyle hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunan röle, soketlenebilir montaj türü ile kurulum kolaylığı sağlar. Otomotiv elektrik sistemlerinde anahtarlama ve kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 7 ms
Switching Voltage 75VDC - Max