9FGV1004C200NBGI8
Seri / Aile Numarası
9FGV1004C200NBGI8
9FGV1004C200NBGI8 Hakkında
Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen 9FGV1004C200NBGI8, entegre bir saat üretecidir. Bu bileşen, giriş sinyalini alıp 1:6 oranında çarpan/bölen kullanarak çıkış sinyalleri üretir. PLL (Phase-Locked Loop) teknolojisini içeren cihaz, HCSL, LVCMOS, LVDS ve Crystal giriş formatlarını destekler. Çıkış olarak CML, HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS ve LVPECL sinyalleri sağlar. Maksimum 325MHz'e kadar frekans üretebilen bu IC, yüksek hızlı veri iletişim sistemleri, telekomünikasyon ekipmanları ve ağ cihazlarında kullanılır. 24-WFQFN pakette sunulan bileşen, 1.71V-3.465V geniş beslenme voltajı aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına dayanıklıdır.
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 156.25MHz, 200MHz, 325MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Output CML, HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Package / Case 24-WFQFN Exposed Pad
Part Status Active
Type Clock Generator
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V, 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V