9FGV1002C200NBGI8
Seri / Aile Numarası
9FGV1002C200NBGI8
9FGV1002C200NBGI8 Hakkında
9FGV1002C200NBGI8, Renesas Electronics tarafından üretilen entegre bir saat üretici (clock generator) bileşenidir. Bu bileşen, 24-WFQFN paketinde sunulan ve PLL (Phase-Locked Loop) teknolojisini içeren bir frekans sentezleyicidir. HCSL, LVCMOS, LVDS ve Crystal girişleri desteklerken, çıkışında CML, HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS ve LVPECL sinyalleri üretebilir. Maksimum 200MHz ve 325MHz frekans kapasitesiyle, 1:6 giriş/çıkış oranında sinyal çoğaltmaya olanak tanır. 1.71V ile 3.465V arasında değişen beslenme voltajlarını destekler ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. Yüksek hızlı veri iletişimi, telekomünikasyon, ağ araçları ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 200MHz, 325MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Output CML, HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Package / Case 24-WFQFN Exposed Pad
Part Status Active
Type Clock Generator
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V, 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V