94SVP337X0010E12
CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
94SVP337X0010E12
94SVP337X0010E12 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 94SVP337X0010E12, 330 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount (SMD) paketinde sunulmaktadır. 19mOhm düşük ESR değeri ve 3.74A yüksek frekans ripple akımı ile gücü gerektiren uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 2000 saatlik ömrü garantilir. Genel amaçlı uygulamalarda, anahtarlamalı güç kaynakları, düşük voltaj regülatörleri ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.74 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V