94SVP157X0010E7
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
94SVP157
94SVP157X0010E7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 94SVP157X0010E7, 150µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD montajlı bileşen, 35mOhm ESR değerine ve 2.56A (100kHz'de) ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına tolerans göstererek, 2000 saat ömrü garantiler. ±20% kapasite toleransı ile sunulan ürün, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyali düzeltme uygulamalarında kullanılır. Radial, Can - SMD paket tipi ile kompakt tasarımlar için uygundir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.56 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V