8V19N882NVGI
16 OUTPUT RF SAMPLING CLOCK GENE
Paket/Kılıf
76-VFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
8V19N882
8V19N882NVGI Hakkında
8V19N882NVGI, Renesas Electronics tarafından üretilen 16 çıkışlı RF örnekleme saat jeneratörüdür. PLL tabanlı yapısı ile giriş sinyalini işleyerek yüksek kaliteli saat sinyalleri üreten bu bileşen, 2:17 oran ile divider özelliğini desteklemektedir. 6 GHz'e kadar maksimum frekans kapasitesi ile veri haberleşme, RF uygulamaları, test ve ölçüm cihazları, harita ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. LVCMOS, LVDS ve LVPECL giriş/çıkış desteği sayesinde çeşitli lojik seviyeleri uyumludur. Surface mount 76-VFQFN pakajı ve -40°C ila 95°C çalışma sıcaklığı aralığı ile endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output Yes/Yes
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 6GHz
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Output LVDS, LVPECL
Package / Case 76-VFQFN Exposed Pad
Part Status Active
PLL Yes
Ratio - Input:Output 2:17
Supplier Device Package 76-QFN (9x9)
Type Clock Generator, Jitter Attenuator
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V, 2.4V ~ 2.6V, 3.2V ~ 3.4V