8T477M016HFCBA
CAP ALUM 470UF 16V 20% 8X12
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
8T477M016HFCBA
8T477M016HFCBA Hakkında
NextGen Components tarafından üretilen 8T477M016HFCBA, 470 µF kapasitansı ve 16 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde sağlanan bu bileşen, 8x12mm boyutlarında through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 130 µOhms impedans ve ±20% tolerans özelliği taşır. 100 kHz frekansında 640 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır. Aktif ürün statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 130 µOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V