8T227M016HEABA
CAP ALUM 220UF 16V 20% 6.3X11
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
8T227M016HEABA
8T227M016HEABA Hakkında
NextGen Components tarafından üretilen 8T227M016HEABA, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, Can tip kasa ile Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisine (-40°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığında) sahiptir. 220 mOhms impedans ve 100 kHz'de 340 mA ripple current kapasitesi bulunan bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel filtre uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V