8N3DV85LC-0025CDI8
8N3DV85LC
8N3DV85LC-0025CDI8 Hakkında
Renesas Electronics tarafından üretilen 8N3DV85LC-0025CDI8, dual frekans VCXO (Voltage Controlled Crystal Oscillator) entegre devresinin aktif bir komponentdir. 25 MHz frekans çalışan bu osilatör, 2.375V ile 2.625V arası besleme gerilimi ile çalışır ve maksimum 120 mA akım tüketir. 6-CLCC (7x5mm) yüzey monte paketinde sunulan bu komponent, -40°C ile 85°C işletim sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Voltaj kontrollü kristal osilatör teknolojisi sayesinde frekans ayarlaması yapılabilen bu IC, haberleşme sistemleri, veri toplama, zaman senkronizasyonu ve hassas zamanlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Supply 120 mA
Frequency 25MHz, 25MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Type VCXO
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V