8L41-12-011
RELAY REED SPDT 250MA 12V
Seri / Aile Numarası
8L41-12-011
8L41-12-011 Hakkında
Coto Technology tarafından üretilen 8L41-12-011, 12VDC coil gerilimi ile çalışan SPDT (Single Pole Double Throw) reed rölesinden oluşmaktadır. Non-latching tipinde tasarlanan bu röle, 250mA kontakt akımı derecesi ile elektronik devreler içinde sinyal anahtarlaması yapan bir elektromanyetik anahtarlama elemanıdır. 100VAC/100VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile AC ve DC uygulamalarında kullanılabilir. Hızlı çalışma süresi (1ms işletme ve serbest bırakma süresi) sayesinde hassas kontrol uygulamalarında tercih edilir. Dahili diyot koruması ile güclendirilmiş olan bileşen, ürün testi, ölçüm cihazları, endüstriyel otomasyon ve telekomünikasyon sistemlerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 24 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 250 mA
Features Diode
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1 VDC
Operate Time 1 ms
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 1 ms
Switching Voltage 100VAC, 100VDC - Max