8AX430MEFC6.3X11
CAP ALUM 430UF 20% 8V RADIAL
Seri / Aile Numarası
8AX430MEFC
8AX430MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 8AX430MEFC6.3X11 radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 430 µF kapasitans değeri ve 8V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 67 mOhms impedansı ile güç kaynakları, ses devreleri, bilgisayar anakartları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
Impedance 67 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 8 V