89CNQ150ASL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D618SL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8-SL
Seri / Aile Numarası
89CNQ150ASL
89CNQ150ASL Hakkında
Vishay 89CNQ150ASL, 150V reverse voltaj kapasitesine sahip surface mount Schottky diyot dizisidir. Bileşen, ortak katot konfigürasyonunda tek bir diyot çifti içerir ve diyot başına 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 990 mV forward voltaj ile karakterize edilen bu komponent, hızlı geri kazanım (≤500ns) özelliğine göre sınıflandırılmıştır. D-61-8-SL paket tipinde sunulan komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Ters röşe akımı 150V'de 1.5mA ile sınırlıdır. Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Parça halen üretimde bulunmamaktadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8-SL
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 990 mV @ 40 A