89CNQ150A
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D618
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8
Seri / Aile Numarası
89CNQ150A
89CNQ150A Hakkında
89CNQ150A, Vishay tarafından üretilen D-61-8 paketinde chassis mount edilen Schottky diyot dizisidir. Bileşen, 1 pair common cathode konfigürasyonunda iki diyot içerir ve 150V maksimum reverse voltaj ile çalışmaya uygundur. Her bir diyot 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 40A'de maksimum 990mV'dir. Fast recovery özelliğine sahip bu diyot (≤500ns, >200mA Io), -55°C ile +175°C arasında junction sıcaklıklarında çalışabilir. Reverse leakage akımı 150V'de 1.5mA'dir. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC konverterler ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 990 mV @ 40 A