89CNQ135SM
DIODE SCHOTTKY 135V 40A PRM2-SM
Paket/Kılıf
PRM2-SM
Seri / Aile Numarası
89CNQ135SM
89CNQ135SM Hakkında
89CNQ135SM, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultucu diyottur. 135V ters gerilim ve 40A ortalama doğrultulmuş akım özelliklerine sahip bu bileşen, Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. PRM2-SM paketi ile Through Hole montajı destekler. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına ve 1.14V forward voltage'a sahiptir. Hızlı kurtarma süresi (≤500ns, >200mA) nedeniyle anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. AC/DC konvertörler, güç kaynakları ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 135 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM2-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 135 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.14 V @ 40 A