89CNQ135APBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 135V D618
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8
Seri / Aile Numarası
89CNQ135APBF
89CNQ135APBF Hakkında
Vishay 89CNQ135APBF, 135V Schottky diyot dizisi olup, ortak katod konfigürasyonunda tasarlanmıştır. Bileşen, diode başına 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir ve hızlı recovery karakteristiğine (≤500ns @ >200mA) sahiptir. 135V ters voltaj dayanımı ve maksimum 990mV forward voltaj (@40A) ile güç dönüştürme, anahtarlama ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. D-61-8 kasa türünde chassis mount edilir. Çalışma sıcaklığı aralığı -55°C ile 175°C arasındadır. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 135 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 135 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 990 mV @ 40 A