87CNQ020SL
DIODE SCHOTTKY 20V 40A PRM2-SL
Paket/Kılıf
PRM2-SL
Seri / Aile Numarası
87CNQ020SL
87CNQ020SL Hakkında
87CNQ020SL, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 20V 40A Schottky diyot dizisidir. PRM2-SL surface mount paketinde sunulan komponent, ortak katot konfigürasyonu ile iki diyottan oluşmaktadır. 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu diyot, hızlı geri kazanım (500ns altında) özellikleri nedeniyle anahtarlamalı güç kaynakları, RF uygulamaları ve yüksek frekanslı elektronik devrelerde kullanılır. -55°C ile +150°C çalışma sıcaklık aralığında çalışır. 40A akımda 510mV forward voltaj değerine ve 20V'ta 5.5mA reverse leakage akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5.5 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PRM2-SL
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 40 A