87CNQ020A
DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V D618
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8
Seri / Aile Numarası
87CNQ020A
87CNQ020A Hakkında
87CNQ020A, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip bu diyot, doğrultma ve anahtarlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Maksimum 20V ters voltaj (Vr) değerine sahip olan komponent, diyot başına 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 450mV @ 40A olarak belirtilmiş, ters sızıntı akımı ise 20V'ta 5.5mA'dır. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha düşük recovery süresi gösterir. D-61-8 kasa tipi ile Chassis Mount şekilde monte edilir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5.5 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case D-61-8
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 40 A