87021AMILFT
IC CLOCK GENERATOR 8-SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
87021A
87021AMILFT Hakkında
87021AMILFT, Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen bir saat üreticisi (clock generator) entegre devresidir. 8-pin SOIC pakette sunulan bu komponent, maksimum 250MHz frekans çıkışına sahiptir ve 1:2 giriş/çıkış oranında çalışır. HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL giriş sinyallerini desteklerken, LVCMOS ve LVTTL çıkış formatlarında sinyal üretir. 2.375V-3.465V arasında besleme gerilimi ile çalışan cihaz, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Fanout dağıtım ve saat çoğaltma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PLL içermez ve yüzey montajı uyumludur. Parça hali itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output Yes/No
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 250MHz
Input HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output LVCMOS, LVTTL
Part Status Obsolete
PLL No
Ratio - Input:Output 1:2
Supplier Device Package 8-SOIC
Type Clock Generator, Fanout Distribution, Multiplexer
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V