85CNQ015S2
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V PRM2
Paket/Kılıf
PRM2
Seri / Aile Numarası
85CNQ015S
85CNQ015S2 Hakkında
85CNQ015S2, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, 80A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 15V maksimum ters gerilime sahiptir. Forward voltajı 80A'de 450mV olan bu diyot, <500ns hızlı iyileşme özelliği sunmaktadır. PRM2 paketi içinde sunulan ve -55°C ile 125°C arasında çalışabilen 85CNQ015S2, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve güç yönetimi uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir. 20mA ters sızıntı akımı ile düşük kayıp karakteristiği vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 15 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case PRM2
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 80 A