85311AMLFT
IC CLK BUFFER 1:2 1GHZ 8SOIC
Seri / Aile Numarası
85311A
85311AMLFT Hakkında
85311AMLFT, Renesas Electronics tarafından üretilen 1:2 saat tampon entegre devresedir. 1 GHz'e kadar çalışabilen bu fanout buffer, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL ve SSTL girişlerini destekleyerek ECL ve LVPECL çıkışlarında sinyal dağıtımı sağlar. Diferansiyel giriş ve çıkış özellikleriyle yüksek hızlı dijital sistemlerde saat sinyallerinin amplifikasyonu ve dağıtılması için tasarlanmıştır. 8-SOIC yüzeye monte paketi ile PCB entegrasyonuna uygun olan bu bileşen, 2.375V - 3.465V beslenme voltajı aralığında çalışır ve 0°C ile 70°C arasındaki sıcaklıklarda operasyonel hale getirilmiştir. Eski ürün statüsünde olup, zamanlama ve saat dağıtım uygulamalarında kullanılmıştır.
Differential - Input:Output Yes/Yes
Frequency - Max 1 GHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Type Fanout Buffer (Distribution)
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V