85311AMLF
IC CLK BUFFER 1:2 1GHZ 8SOIC
Seri / Aile Numarası
85311A
85311AMLF Hakkında
85311AMLF, Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen 1:2 saat tampon entegre devresidir. 1GHz frekans ile çalışan bu fanout buffer IC, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL ve SSTL giriş sinyallerini kabul ederek ECL ve LVPECL çıkış formatında çoğaltır. Yüksek hızlı saat dağıtım uygulamalarında, veri merkezleri ve telekomünikasyon sistemlerinde kullanılır. 2.375V-3.465V besleme voltajı ile çalışan cihaz, 0°C ile 70°C işletme sıcaklığında çalışır ve Surface Mount 8-SOIC paketinde sunulur.
Differential - Input:Output Yes/Yes
Frequency - Max 1 GHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Type Fanout Buffer (Distribution)
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V