85311AMILFT-IKR
IC FANOUT BUFFER 8SOIC
Seri / Aile Numarası
85311A
85311AMILFT-IKR Hakkında
85311AMILFT-IKR, Renesas Electronics tarafından üretilen 8-SOIC paketli bir fanout buffer (dağıtım tamponu) entegre devresidir. Bu bileşen, 1 giriş sinyalini 2 çıkış sinyaline dağıtmak için tasarlanmıştır. Diferansiyel giriş ve çıkış desteği sunan bu IC, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL ve SSTL giriş seviyelerini kabul eder ve ECL, LVPECL çıkış seviyeleri sağlar. Maksimum 1 GHz frekansda çalışabilen bu bileşen, yüksek hızlı saat dağıtım uygulamalarında, backplane sistemlerinde ve veri merkezinde kullanılır. 2.375V-2.625V ve 3.135V-3.465V çift güç kaynağı desteğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenilir bir şekilde çalışır. Bileşen artık üretim dışı (obsolete) durumundadır.
Differential - Input:Output Yes/Yes
Frequency - Max 1 GHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Type Fanout Buffer (Distribution)
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V