85214AGLF
IC CLK BUFFER 2:5 700MHZ 20TSSOP
Seri / Aile Numarası
85214A
85214AGLF Hakkında
Renesas Electronics tarafından üretilen 85214AGLF, 700 MHz'e kadar çalışan bir saat dağıtım tamponidir (clock fanout buffer). 2:5 giriş/çıkış oranı ile tek bir saat sinyalini beş çıkış hattına dağıtır. HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL ve SSTL giriş formatlarını destekleyerek HSTL çıkış sağlar. Diferansiyel giriş ve çıkış yetenekleri sayesinde yüksek hızlı dijital sistemlerde sinyal dağıtımında kullanılır. 3.135V-3.465V beslenme gerilimiyle çalışan bu bileşen, 20-pin TSSOP paketinde sunulur ve 0°C ile 85°C arasında çalışır. Sistem-on-chip uygulamaları, veri merkezi sistemleri ve saat dağıtım ağlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Differential - Input:Output Yes/Yes
Frequency - Max 700 MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 85°C
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V