85214AGILFT
IC CLK BUFFER 2:5 700MHZ 20TSSOP
Seri / Aile Numarası
85214A
85214AGILFT Hakkında
Renesas Electronics tarafından üretilen 85214AGILFT, 700 MHz'e kadar çalışabilen bir saat tamponu ve dağıtıcı entegre devresidir. 2:5 giriş/çıkış oranına sahip bu komponent, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL ve SSTL giriş seçeneklerini destekler ve HSTL çıkış sağlar. Surface mount 20-TSSOP paketinde sunulan bu IC, çok kanallı saat dağıtımı gerektiren uygulamalarda, sistem saat tamponlaması ve sinyali yenileme işlemlerinde kullanılır. 3.135V ~ 3.465V çalışma gerilimi ile -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Ürün obsolete durumdadır.
Differential - Input:Output Yes/Yes
Frequency - Max 700 MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V