85-100G-5R
SNSR PRES 100PSIG 1/4" - 18NPT
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
85-100G-5R
85-100G-5R Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV