85-100A-4R
SENSOR 100PSIA 1/4NPT RIB
Seri / Aile Numarası
85-100A-4R
85-100A-4R Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV