85-100A-0R
SENSOR 100PSIA 1/4NPT RIB W/CONN
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
85-100A-0R
85-100A-0R Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Applications Board Mount
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV