84CNQ045SMS2
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V PRM2-SM
Paket/Kılıf
PRM2-SM
Seri / Aile Numarası
84CNQ045SMS2
84CNQ045SMS2 Hakkında
84CNQ045SMS2, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonda tasarlanmış olan bu komponent, 45V maksimum reverse voltajında çalışır. Ortalama doğrultulmuş akımı diode başına 80A'dir. Fast Recovery karakteristiğine sahip olup, 500ns'den kısa recovery süresi sunmaktadır. Ters yönde sızıntı akımı 45V'de maksimum 5mA'dir. İleri yönde gerilim düşümü 80A'de 620mV'tur. PRM2-SM Through Hole pakete sahip olan bu diyot dizisi, -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler ve doğrultmaç uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case PRM2-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 80 A