84CNQ045SL
DIODE SCHOTTKY 45V 40A PRM2-SL
Paket/Kılıf
PRM2-SL
Seri / Aile Numarası
84CNQ045SL
84CNQ045SL Hakkında
84CNQ045SL, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultma diyotudur. 45V ters gerilim ve 40A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahip bu diyot, 1 çift ortak katot konfigürasyonunda sağlanır. Surface mount PRM2-SL paketinde tasarlanan bileşen, -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 40A akımda 620mV maksimum ön kapanma gerilimi ve 45V'de 5mA ters kaçak akımı özellikleriyle güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve oto-endüstri uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case PRM2-SL
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 40 A