844441DMI-300LFT
844441DMI
844441DMI-300LFT Hakkında
844441DMI-300LFT, Renesas Electronics tarafından üretilen SAS/SATA uygulamalarına özel bir saat generatörü entegre devresidir. Crystal giriş kullanarak 300MHz'e kadar frekans üretebilen bu bileşen, LVDS çıkış sağlar ve 1:1 giriş-çıkış oranında çalışır. PLL teknolojisi ile stabil saat işareti üreten komponent, SAS, SAS-2 ve SATA CPU uygulamalarında kullanılır. 2.375V-2.625V beslenme gerilimi ile çalışan, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilen bu bileşen, yüzey monte teknolojiye uygun 8-SOIC paketinde sunulmaktadır.
Differential - Input:Output No/Yes
Frequency - Max 300MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package 8-SOIC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V