843441AM-150LFT
IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
843441AM
843441AM-150LFT Hakkında
843441AM-150LFT, Renesas Electronics tarafından üretilen uygulamaya özel bir saat üreteci (Clock Generator) entegresidir. SAS, SAS-2 ve SATA CPU uygulamalarında kullanılan bu bileşen, 150MHz'e kadar maksimum frekans desteği sağlar. Kristal osilatör girişi ile çalışan entegre, LVPECL çıkış seviyesi sunmaktadır. 1:1 giriş-çıkış oranına sahip ve entegre PLL devresi bulunmaktadır. 3.135V ile 3.465V arasında beslenme gerilimi gerektiren komponent, 8-SOIC yüzey montajlı paket şeklinde sunulur. 0°C ile 70°C işletme sıcaklık aralığında çalışmaya tasarlanmıştır. Şu an üretimi durdurulmuş olup (Obsolete), eski sistemlerin bakım ve onarımında karşılaşılabilir.
Differential - Input:Output No/Yes
Frequency - Max 150MHz
Input Crystal
Main Purpose SAS, SAS-2, SATA CPU
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
PLL Yes
Ratio - Input:Output 1:1
Supplier Device Package 8-SOIC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V