843441AM-100LF
IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
843441AM
843441AM-100LF Hakkında
843441AM-100LF, Renesas Electronics tarafından üretilen SAS/SATA uygulamalarına yönelik saat üreteci entegre devresdir. 100MHz maksimum frekansında çalışan bu bileşen, kristal osilatör girişi ile çalışarak LVPECL çıkış sağlar. 1:1 giriş-çıkış oranına sahip dahili PLL devresi ile kararlı saat sinyali üretir. SAS, SAS-2 ve SATA kontrol işlemcileri için tasarlanmıştır. Surface mount 8-SOIC pakete sahip olan komponent, 3.135V-3.465V beslenme voltajında ve 0°C ~ 70°C sıcaklık aralığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/Yes
Frequency - Max 100MHz
Input Crystal
Main Purpose SAS, SAS-2, SATA CPU
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output LVPECL
Part Status Obsolete
PLL Yes
Ratio - Input:Output 1:1
Supplier Device Package 8-SOIC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V