843101AGI-100LFT
IC SYNTHESIZER 100MHZ 16-TSSOP
Paket/Kılıf
16-TSSOP
Seri / Aile Numarası
843101AGI
843101AGI-100LFT Hakkında
843101AGI-100LFT, Renesas Electronics tarafından üretilen 100MHz frekans sentezleyici entegre devredir. PLL tabanlı bu bileşen, LVCMOS/LVTTL/Crystal girişleri destekleyerek LVPECL çıkışı sağlar. 2:1 giriş:çıkış oranına sahip divider yapısı ile çalışır. Surface mount 16-TSSOP paketinde sunulan ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu IC, 2.375V-3.465V besleme gerilimi ile uyumludur. Haberleşme sistemleri, test ekipmanları ve saat dağıtım uygulamalarında kullanılır. Ürün şu an üretim dışıdır.
Differential - Input:Output No/Yes
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 100MHz
Input LVCMOS, LVTTL, Crystal
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
PLL Yes
Ratio - Input:Output 2:1
Supplier Device Package 16-TSSOP
Type Frequency Synthesizer
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V