83CNQ100SMS2
DIODE ARRAY SCHOTKY 100V PRM2-SM
Paket/Kılıf
PRM2-SM
Seri / Aile Numarası
83CNQ100SMS2
83CNQ100SMS2 Hakkında
83CNQ100SMS2, SMC Diode Solutions tarafından üretilen bir Schottky diyot dizisidir. Bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonuyla tasarlanmış olup, doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Maksimum 100V ters gerilim değerine sahip olan diyot, diyot başına 80A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 80A'de 1V'tur ve 1,5mA ters kaçak akımı 100V'da meydana gelir. Fast recovery özelliği ile ≤500ns hızında yanıt veren bu komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. PRM2-SM paketinde sunulan through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere entegrasyonu kolaydır. Güç kaynağı düzenleme, RF uygulamaları ve yüksek akımlı doğrultucu işlemlerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM2-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM2-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 80 A