83CNQ080ASL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D618SL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8-SL
Seri / Aile Numarası
83CNQ080ASL
83CNQ080ASL Hakkında
Vishay 83CNQ080ASL, D-61-8-SL paketinde sunulan Schottky diyot dizidir. Ortak katot konfigürasyonunda çift diyot çiftinden oluşan bu komponent, 80V DC ters voltaj ve diyot başına 80A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı maksimum 1V @ 80A seviyesinde belirtilmiştir. Fast Recovery özelliği ile 500ns'nin altındaki anahtarlama hızına ve 1.5mA ters sızıntı akımına (80V'ta) sahip olan bu diyot, yüksek hızlı doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışır. Surface mount yapısı PCB entegrasyonunu kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8-SL
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 80 A