828LBA035M2CE
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
828LBA035M
828LBA035M2CE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 828LBA035M2CE, 8200 µF kapasitansına ve 35V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 80.87mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygun olup, 10kHz'de 4.3125A, 120Hz'de 3.45A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponentin ömrü 85°C'de 2000 saattir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, through-hole montajı destekler ve aktif durumda tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80.87mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.3125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V