827LMU250M2EE
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
827LMU250M2EE
827LMU250M2EE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 827LMU250M2EE, 820µF kapasitansı ve 250V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranstaki bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. 202.2mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilen ürün, düşük frekans uygulamalarda 2.45A ve yüksek frekans uygulamalarda (100kHz) 3.6A ripple akım kapasitesine sunduğu güç desteği sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyon sağlayan bu polarize kondansatör endüstri standartlarında uzun ömürlü çalışma performansı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6015 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V