827LMH400M2EH
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
827LMH400M2EH
827LMH400M2EH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 827LMH400M2EH, 820 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan komponentin ±20% tolerans ile sunulan komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 3.381 A, 120 Hz'de 2.3 A'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.381 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V