827LBB200M2CF
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
827LBB200M2CF
827LBB200M2CF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 827LBB200M2CF, 820 µF kapasitansta ve 200V rated voltajda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile radial, snap-in paketde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sağlar. ESR değeri 202.18mOhm @ 120Hz olup, 10 kHz'de 4.6599 A ve 120 Hz'de 3.17 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, kontrol elektronikleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202.18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6599 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V